OKÄND KONSTNÄR. Färglitografi, signerad och numrerad 42/120.

68144. OKÄND KONSTNÄR. Färglitografi, signerad och numrerad 42/120.

Komposition. 56 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 56 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 816