TORSTEN BILLMAN. Träsnitt.

681403. TORSTEN BILLMAN. Träsnitt.

Nattbild med personer. Signerad och numrerad 102/125 ex.
12x15 cm.

Oramad. Marginal under pass med mindre ytveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

12x15 cm.

Antal besök: 1 294