TEO TOBIASSE. "Le Pont au Change" Färglitografi, signerad och numrerad 92/175.

68130. TEO TOBIASSE. "Le Pont au Change" Färglitografi, signerad och numrerad 92/175.

37 x 47 cm.

Gulnat blad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 47 cm.

Antal besök: 1 542