TRÄFIGURER, 2 st, varav en signerad Sigge och daterad 1969.

68104. TRÄFIGURER, 2 st, varav en signerad Sigge och daterad 1969.

"Smältsmed Finspång" signerad Sigge 1969. Höjd 18,5 cm.
Pimpelfiskare. Höjd 16,5 cm.

Slitage, pimpelspö med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pimpelfiskare. Höjd 16,5 cm.

Antal besök: 1 594