BARSKÅP, 1950-tal.

BARSKÅP, 1950-tal.
68098. BARSKÅP, 1950-tal.

Mahogny, rotfaner.
Längd 83, bredd 35, höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
68098. BARSKÅP, 1950-tal.

Mahogny, rotfaner.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 304