LJUSKRONA och APPLIQUER, ett par, venetiansk stil 1900-tal.

68055. LJUSKRONA och APPLIQUER, ett par, venetiansk stil 1900-tal.

Glasklädd stomme samt dekor i form av blomknoppar. Takkrona med 5 ljusarmar, höjd 60 cm. Appliquer med 2 ljusarmar, höjd 25 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 090