LYKTA, mässing och glas samt FIGURIN, teak, Hans Bölling, Danmark och SPELSKRIN med kortlekar, Öberg och marker.

67941. LYKTA, mässing och glas samt FIGURIN, teak, Hans Bölling, Danmark och SPELSKRIN med kortlekar, Öberg och marker.

Höjd ca 11-35 cm.

Bruksslitage. Figurin med lagning. Skada på skrin. Kortlekar ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11-35 cm.

Antal besök: 982