GOBELÄNG sent 1900-tal.

GOBELÄNG sent 1900-tal.
67931. GOBELÄNG sent 1900-tal.

Pastoralt motiv. 70X120 cm + ram.

Ramen med mindre ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen med mindre ytskador.

Antal besök: 710