ERIK REIMHULT. Skulptur, snidat trä, sign. och dat. 58.

67925. ERIK REIMHULT. Skulptur, snidat trä, sign. och dat. 58.

Räv med byte, längd ca 14 cm.

Skada på öra.

Erik Reimhult (1915–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Räv med byte, längd ca 14 cm.

Skada på öra.

Erik Reimhult (1915–1999)

Antal besök: 2 648