STOL, Erik Chambert, Chamberts möbelfabrik. Modell "Poem".

67909. STOL, Erik Chambert, Chamberts möbelfabrik. Modell "Poem".

Modellen formgiven 1953. Vitlackerad björk, flätad rottingsits.

Skador på rotting, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på rotting, slitage.

Antal besök: 3 082