NILS ELIAS ANCKERS ANDERSSON. Etsning, marint motiv, signerad N E Andersson 96.

67774. NILS ELIAS ANCKERS ANDERSSON. Etsning, marint motiv, signerad N E Andersson 96.

Enligt text a tergo inköpt på auktion efter konstnären samt antal ex (5st) och dess ägare.
Bildyta 21,5 x 15,5 cm.

Bladet gulnat. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21,5 x 15,5 cm.

Antal besök: 3 003