BERTIL ÅGREN. emalj på plåt, signerad, daterad -78.

67773. BERTIL ÅGREN. emalj på plåt, signerad, daterad -78.

78 x 59 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 59 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 6 500