MATSERVIS "ATHEN", 51 delar, Gustavsberg 1800-talets senare hälft.

67763. MATSERVIS "ATHEN", 51 delar, Gustavsberg 1800-talets senare hälft.

18 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 4 assietter, 2 uppläggningsfat, 1 soppterrin med lock och underfat, 2 karotter med lock.

Värmeskador, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Värmeskador, nagg, sprickor.

Antal besök: 2 746