Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
YANNICK BALLIF. 2 st. Kompositioner. Carborundumetsningar. En signerad och numrerad. Daterad -74.
67694. YANNICK BALLIF. 2 st. Kompositioner. Carborundumetsningar. En signerad och numrerad. Daterad -74.
38 x 28 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 28 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 485