YANNICK BALLIF. 2 st. Kompositioner. Carborundumetsningar. En signerad och numrerad. Daterad -74.

67694. YANNICK BALLIF. 2 st. Kompositioner. Carborundumetsningar. En signerad och numrerad. Daterad -74.

38 x 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 28 cm.

Antal besök: 1 694