CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ 1800-talets slut.
67571. CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

Valnötsrot, Nyrennässans.Påkostat inrede. Längd 106, bredd 53, höjd 139 cm.

Obetydliga ytskador,Skurna nyckelskyltar delvis borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531