Tebord 1920-30-tal.

Tebord 1920-30-tal.
67565. Tebord 1920-30-tal.

Björk med kakelplattor i violett mönster.Längd 86, bredd 60, höjd 70 cm.

Bruksslitage, en kakelplatta lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
67565. Tebord 1920-30-tal.

Antal besök: 846