HENRY UNGER. Komposition. Färgetsning. Signerad H Unger. 67/95.

67458. HENRY UNGER. Komposition. Färgetsning. Signerad H Unger. 67/95.

64x47 cm.

Bakstycke fuktskadat, dock ej bladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x47 cm.

Antal besök: 762