VASER, 2 st, glas, bland annat "Sointu" Tapio Wirkkala Finland.

67291. VASER, 2 st, glas, bland annat "Sointu" Tapio Wirkkala Finland.

Sign TW, höjd 17 - 18 cm.

"Sointu" vas med nagg. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sign TW, höjd 17 - 18 cm.

"Sointu" vas med nagg. Repor.

Antal besök: 1 019