TRÄFIGUR, karusell, 1900-tal.

TRÄFIGUR, karusell, 1900-tal.
672593. TRÄFIGUR, karusell, 1900-tal.

Snurrbar, höjd 52 cm.

Skador på en häst, slitage, lösa delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrbar, höjd 52 cm.

Antal besök: 305