ANDRÉ CELLINI. Olja på duk, signerad.

67201. ANDRÉ CELLINI. Olja på duk, signerad.

Sydländskt motiv, 120 x 222 cm.

uppklistrad på pannå, oramad, nubbhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 063