GÖTEBORGSSTOLAR, 2 st, 1900-tal.

67095. GÖTEBORGSSTOLAR, 2 st, 1900-tal.

Randig klädsel.

Bruksslitage. Mindre fanerskador. Restaurerad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel.

Antal besök: 792