BERT ÖSTERLUND. Vinterhare vid gärdesgård. Olja på duk. Signerad.

67067. BERT ÖSTERLUND. Vinterhare vid gärdesgård. Olja på duk. Signerad.

60 x 50 cm.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besök: 2 570