PARTI EROTICA (5). Bl a VUE, Mon Paris och Modelstudier (Eldorado), 1950-tal.

67029. PARTI EROTICA (5). Bl a VUE, Mon Paris och Modelstudier (Eldorado), 1950-tal.

VUE: Copenhagen K, Danmark
Mon Paris: Imp. Henri Francois, 47 á 53. Paris
Modelstudier: Published by Modejournalen AB, Malmö, Sweden.
Solis: Birsfelden BL - Schweitz. (För Modejournalen, Malmö).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

VUE: Copenhagen K, Danmark

Bruksslitage.

Antal besök: 1 384