ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Färgglada figurer. Färglitografi. HC. Signerad och numrerad XIX / XX.

67022. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Färgglada figurer. Färglitografi. HC. Signerad och numrerad XIX / XX.

28 x 31 cm.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 31 cm.

Antal besök: 1 136