RACERCYKEL, DBS, 1980-tal.

RACERCYKEL, DBS, 1980-tal.
66960. RACERCYKEL, DBS, 1980-tal.

28 tums fälg för tubdäck. 10 vxl.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 449