KJELL SÖRENSEN RINGI. Litografi, signerad, numrerad 16/45.

66910. KJELL SÖRENSEN RINGI. Litografi, signerad, numrerad 16/45.

78 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 7 508