ALF GUSTAVSSON. Troligen motiv från Linköping. Olja på pannå. Signerad alf.

66804. ALF GUSTAVSSON. Troligen motiv från Linköping. Olja på pannå. Signerad alf.

30 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 36 cm.

Antal besök: 2 334