KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Bobergs fajansfabrik, Thomas Hellström, Tilgmans, Gustavsberg.

66784. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Bobergs fajansfabrik, Thomas Hellström, Tilgmans, Gustavsberg.

Hänkelvas, Bobergs fajansfabrik.
Ljusstakar, 3 st, Gustavsberg.
Krukor, Ekeby.
Servisdelar, 6 delar, Rörstrand, tidigt 1900-tal..
Figuriner, 2 st, Tilgmans, mm.

Enstaka nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krukor, Ekeby.

Enstaka nagg och slitage.

Antal besök: 1 019