SPELBORD; med roulette och schack, Italien, 1900-tal.

66740. SPELBORD; med roulette och schack, Italien, 1900-tal.

77 x 77 cm, höjd ca 74 cm.

Slitage, lackskador, märken, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

77 x 77 cm, höjd ca 74 cm.

Antal besök: 4 133