Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
IVAN RING. Konstnär vid staffli, Skagen. Olja på pannå. Signerad Ring.
66703. IVAN RING. Konstnär vid staffli, Skagen. Olja på pannå. Signerad Ring.
22 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 30 cm.
Gomér & Andersson Linköping
7 063