FRANCO COSTA. Litografi, signerad och numrerad 64/200.

66693. FRANCO COSTA. Litografi, signerad och numrerad 64/200.

49 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 5 783