WILLIAM MARKLUND. Figuriner 2 st, samer, skuret trä, monogramsignerade.

66651. WILLIAM MARKLUND. Figuriner 2 st, samer, skuret trä, monogramsignerade.

Höjd 46 resp. 49 cm.

Slitage, skuret trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 resp. 49 cm.

Slitage, skuret trä.

Antal besök: 2 090