Auktionshuset Kolonn
Konst
Övrigt
WILLIAM MARKLUND. Relief, skuret trä, signerad.
66649. WILLIAM MARKLUND. Relief, skuret trä, signerad.
90 x 63 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
90 x 63 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 710