SYETUI, delvis i silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

66625. SYETUI, delvis i silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

Etuiets längd 14,5 cm. Brosch i silver medföljer.

Slitage, skador på etuiet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador på etuiet.

Antal besök: 1 180