GUSTAF CARLSTRÖM, olja på duk, sign.

66592. GUSTAF CARLSTRÖM, olja på duk, sign.

"Gula rosor", 73x60 cm.

Dukskada samt mindre hål efter tidigare ramning.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Gula rosor", 73x60 cm.

Antal besök: 875