KOPPAR och MÄSSING mm, 1800-1900-tal.

66580. KOPPAR och MÄSSING mm, 1800-1900-tal.

Mortel, ljusstakar mm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mortel, ljusstakar mm.

Skador.

Antal besök: 922