DOCKSKÅPSMöBLER mm.. ca 25 delar, tenn, 1900-tal.

66561. DOCKSKÅPSMöBLER mm.. ca 25 delar, tenn, 1900-tal.

Bestående av: Stolar, säng, bord, bestick mm...Ljuskronans höjd ca 8 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 571