SALVADOR DALI. Alsace. Färgserigrafi. Signerad Dali och daterad 1969 i trycket. 331/1700.

66545. SALVADOR DALI. Alsace. Färgserigrafi. Signerad Dali och daterad 1969 i trycket. 331/1700.

Bladmått: 65x50 cm
Utgiven av Dali Edition Levine&Levine, New York, USA, 1986.
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 65x50 cm
Oramad.

Antal besök: 1 402