SABEL, M/1893 för kavalleri, GE Svalling, Rosenfors.

66500. SABEL, M/1893 för kavalleri, GE Svalling, Rosenfors.

Längd inkl balja ca 114 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd inkl balja ca 114 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 1 066