PIGTITTARE, ett par, björk, 1900-tal.

66494. PIGTITTARE, ett par, björk, 1900-tal.

Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 565