SCHATULL/KISTA 1900-talets mitt.

66400. SCHATULL/KISTA 1900-talets mitt.

Ek med skulpterad front. Längdd 115, bredd 48, höjd 60 cm.

Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga repor.

Antal besök: 872