SALSKÅP, 1700-tal.

SALSKÅP, 1700-tal.
66377. SALSKÅP, 1700-tal.

Bemålat trä, spår av orginalmålning.
Längd 130, bredd 56, höjd ca 200.

Sannolikt inte ursprungligt tillhörande delar. Skador. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
66377. SALSKÅP, 1700-tal.

Antal besök: 1 464