BLÄCKHORN, keramik, "Trollet och Skatten", Hjalmar Rehnström, tidigt 1900-tal.

66353. BLÄCKHORN, keramik, "Trollet och Skatten", Hjalmar Rehnström, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 12 cm.

Krackelyr. Nagg på glasinsats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm.

Antal besök: 1 715