CHIFFONJÉ, furu, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, furu, 1800-tal.
66300. CHIFFONJÉ, furu, 1800-tal.

Längd 118, bredd 46, höjd ca 122 cm.

Nycklar saknas. slitage, skador. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 765