KERTTU KUIKANMÄKI. 10 st, Julmotiv, blandteknik, signerade och daterad 74.

66288. KERTTU KUIKANMÄKI. 10 st, Julmotiv, blandteknik, signerade och daterad 74.

ca 16 x 12 cm vardera.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 16 x 12 cm vardera.

Antal besök: 2 635