DRÄKTSPÄNNE, silver, orientaliskt, 1800/1900-tal. Vikt 48 gram.

66285. DRÄKTSPÄNNE, silver, orientaliskt, 1800/1900-tal. Vikt 48 gram.

Total längd ca 8 cm. Höjd ca 6,5 cm.

Slitage, bucklor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, lagning.

Antal besök: 603