KRISTINA JANSSON. "Vid staffliet", olja på duk, signerad och daterad -86.

66278. KRISTINA JANSSON. "Vid staffliet", olja på duk, signerad och daterad -86.

33 x 24 cm
Proveniens: Utställd på Liljevalchs Vårsalong 1987.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm

Antal besök: 2 165