GOLVSPEGEL, dubbelsidig, mässing, 1900-tal.

66266. GOLVSPEGEL, dubbelsidig, mässing, 1900-tal.

Enligt uppgift inredning från Nordiska Kompaniets Franska avdelning. Höjd ca 185 cm.

Slitage. Färgfläckar. Spegelglas med nagg, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 625