PARTI GLAS, 8 delar, bland annat ljusstakar, karaff, 1900-tal.

66263. PARTI GLAS, 8 delar, bland annat ljusstakar, karaff, 1900-tal.

Partiet innelhåller bland annat, ljusstakar Bertil Vallien Boda, karaff Björn Weckström Nuutajärvi.
Höjd 9,5 - 30 cm.

Bruksslitage, karaffpropp med nagg, en ljusstake med nagg samt nedslipad kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 - 30 cm.

Antal besök: 814