KÄPPAR, 3 st, grepp respektive beslag i silver, 1900-tal.

66250. KÄPPAR, 3 st, grepp respektive beslag i silver, 1900-tal.

2 käppar med svenska stämplar, bland annat K Andersson.
Spanskrör med otydlig stämpel.

Slitage, bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, skador.

Antal besök: 1 583